JUDr. Milan Chaloupka, MBA, LL.M.

Milan Chaloupka

Právo a pořádek jsou mým denním chlebem. V zákonech, komunikaci i ve vztazích. Přesně to mi jde, protože vím, jak na to.

Jsem právník, 10 let po škole, z toho jsem 4 roky strávil v advokacii. Jsem také certifikovaný pověřenec v rámci licence EU frameworku. Zároveň jsem 5 let certifikovaným koučem a 4 roky se zabývám školením soft skills, tedy tzv. měkkých dovedností.

Znalosti práva jsou mi užitečné dnes a denně ve všech oborech mého podnikání. To, co jiní musí dlouze vyhledávat a konzultovat, já znám. Šetřím tím čas. Svůj, ale hlavně všech ostatních.

Nově jsme se všichni stali zajatci GDPR. Nestátním neziskovým organizacím, ale i podnikatelům a malým firmám nabízím poradenství a aktuální informace o jejich povinnostech. Stručně, jasně a přehledně tak, aby to všichni rychle a snadno pochopili.

Mám potřebnou profesní kvalifikaci pro ochranu osobních údajů, odborné znalosti práva a praxi v oblasti ochrany údajů. Vše mohu doložit. Denně sleduji veškeré novinky, úpravy, změny a doplnění.

Mám rád své město a svůj kraj a chci pro ně jen to nejlepší. Jako právník a Pirát jsem připravený bít se za správné věci a vyhrávat.

Z pozice místopředsedy Pirátské strany Plzeňského kraje aktivně vyhledávám nové členy a odborníky a kompletně se starám o veškerou online komunikaci a výstupy. Coby čelní kandidát do krajských voleb jsem garantem resortu zdravotnictví a transparentnosti.

V koronavirové krizi jsem prioritně řešil akutní nedostatek ochranných pomůcek v kraji. Piráti na svých 3D tiskárnách vytiskli stovky ochranných štítů, zajistili tisíce roušek a postarali se o jejich distribuci do nemocnic, ambulancí a sociálních zařízení.

Protože umím hospodařit s časem, zůstává mi ho dost i na mé zájmy – rodinu, golf, box, běh a knihy.

CHCI VĚDĚT VÍCE