U Pirátů v Plzeňském kraji se chystá změna na pozici krajského koordinátora

4. srpna 2021
U Pirátů v Plzeňském kraji se chystá změna na pozici krajského koordinátora

Po parlamentních volbách nás opustí ostřílený mazák Miroslav Mašek a na postu krajského koordinátora ho nahradí energická Karolína Šteflíčková. Ta se po boku Míry už nyní učí zvládnout nelehkou agendu, takzvaného “koksíka”.

Pojďme se s “Kájou” blíže seznámit. Pochází z jihočeského Jindřichova Hradce, ale posledních pět let žije v Plzni. Úspěšně studovala na ZČU v Plzni na Katedře politologie a mezinárodních vztahů obor Mezinárodní vztahy. V rámci studia se zaměřila na bezpečnostní tematiku, Rusko a postsovětský prostor.

Kája si umí užít i volné chvíle a opravdu ráda cestuje do zajímavých destinací, kde s nadšením poznává mimoevropské kultury.

Pokud jste ještě neměli tu čest poznat Káju osobně, zastavte se třeba v Pirátském centru v Plzni a napravte to. Káje přejeme hodně štěstí a energie při zvládání role krajského koordinátora České strany pirátské v Plzeňském kraji.

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Plzeňští Piráti na Pilsen Pride 2023

Plzeňští Piráti na Pilsen Pride 2023

Piráti Plzeňského kraje se o víkendu aktivně podíleli na Pilsen Pride 2023. Po průvodu od Mlýnské strouhy přes náměstí až k Papírenské lávce program pokračoval v Papírně, kde Piráti měli svůj stánek.

Plzeň 3 našla ve školkách místo pro všechny děti starší tří let

Plzeň 3 našla ve školkách místo pro všechny děti starší tří let

Do školek Plzně 3 se díky aktivitě vedení městského obvodu podařilo umístit všechny děti starší tří let, jejichž rodiče si podali přihlášku. K úspěchu přispěly kapacity rekonstruované třídy v 16. mateřské škole v Korandově ulici i zcela nové třídy ve 49. mateřské škole v Puškinově ulici.