NAŠI LIDÉ

PŘEDSEDNICTVO KRAJSKÉHO SDRUŽENÍ

Ing. Michal Ertl
Ing. Michal Ertl Předseda krajského sdružení michal.ertl@pirati.cz
Ing. Jiří Rezek, Ph.D
Ing. Jiří Rezek, Ph.D 1. místopředseda krajského sdružení jiri.rezek@pirati.cz
Mgr. Jiří Pek
Mgr. Jiří Pek 3. místopředseda krajského sdružení jiri.pek@pirati.cz
Ing. Viktor Krutina
Ing. Viktor Krutina 4. místopředseda krajského sdružení viktor.krutina@pirati.cz

PŘEDSEDOVÉ MÍSTNÍCH SDRUŽENÍ

Ing. Marek Habruň
Ing. Marek Habruň PŘEDSEDA MÍSTNÍHO SDRUŽENÍ PLZEŇ marek.habrun@pirati.cz
Ing. Viktor Krutina
Ing. Viktor Krutina PŘEDSEDA MÍSTNÍHO SDRUŽENÍ DOMAŽLICE viktor.krutina@pirati.cz
Jan Janda
Jan Janda PŘEDSEDA MÍSTNÍHO SDRUŽENÍ SUŠICE jan.janda@pirati.cz

KRAJŠTÍ ZASTUPITELÉ

Rudolf Špoták
Rudolf Špoták HEJTMAN PLZEŇSKÉHO KRAJE, ZASTUPITEL MĚSTA DOMAŽLICE rudolf.spotak@pirati.cz
Pavel Hais
Pavel Hais NÁMĚSTEK HEJTMANA PRO OBLAST ZDRAVOTNICTVÍ, RADNÍ MĚSTA SUŠICE pavel.hais@pirati.cz
JUDr.  Milan Chaloupka, MBA, LL.M.
JUDr. Milan Chaloupka, MBA, LL.M. ZASTUPITEL KRAJE, PŘEDSEDA VÝBORU PRO DIGITALIZACI, IT A OTEVŘENÝ KRAJ, 2. MÍSTOPŘEDSEDA KRAJSKÉHO PŘEDSEDNICTVA milan.chaloupka@pirati.cz
Mgr. Jiří Pek
Mgr. Jiří Pek ZASTUPITEL KRAJE, PŘEDSEDA VÝBORU PRO VEŘEJNÉ ZAKÁZKY, 3. MÍSTOPŘEDSEDA KRAJSKÉHO PŘEDSEDNICTVA jiri.pek@pirati.cz
Ing. Jiří Hanousek
Ing. Jiří Hanousek ZASTUPITEL KRAJE, PŘEDSEDA VÝBORU PRO INVESTICE A MAJETEK jiri.hanousek@pirati.cz

KOMUNÁLNÍ ZASTUPITELÉ - PLZEŇ

Mgr. Daniel Kůs
Mgr. Daniel Kůs ZASTUPITEL MĚSTA PLZNĚ A ZASTUPITEL PLZEŇ 3, ČLEN MÍSTNÍHO SDRUŽENÍ PLZEŇ daniel.kus@pirati.cz
Pavel Bosák
Pavel Bosák PŘEDSEDA ZASTUPITELSKÉHO KLUBU A ZASTUPITEL MĚSTA PLZNĚ, ČLEN MÍSTNÍHO SDRUŽENÍ PLZEŇ pavel.bosak@pirati.cz
Ing. Marek Habruň
Ing. Marek Habruň ZASTUPITEL PLZENĚ 3, PŘEDSEDA A ČLEN MÍSTNÍHO SDRUŽENÍ PLZEŇ marek.habrun@pirati.cz
Ing. Jiří Rezek, Ph.D
Ing. Jiří Rezek, Ph.D ZASTUPITEL MĚSTA PLZNĚ A PLZNĚ 1, 1. MÍSTOPŘEDSEDA KRAJSKÉHO SDRUŽENÍ PLZEŇSKÝ KRAJ, ČLEN MÍSTNÍHO SDRUŽENÍ PLZEŇ jiri.rezek@pirati.cz
Mgr. Filip Sequens
Mgr. Filip Sequens ZASTUPITEL KRAJE A PLZENĚ 2, ČLEN MÍSTNÍHO SDRUŽENÍ PLZEŇ filip.sequens@pirati.cz
František Hagara
František Hagara ZASTUPITEL PLZNĚ 1, 3. MÍSTOPŘEDSEDA MS PLZEŇ frantisek.hagara@pirati.cz
Bc. Jan Hutter
Bc. Jan Hutter ZASTUPITEL PLZNĚ 4, ČLEN MÍSTNÍHO SDRUŽENÍ PLZEŇ jan.hutter@pirati.cz
Mgr. Jana Tomšíková
Mgr. Jana Tomšíková ZASTUPITELKA PLZNĚ 4, ČLENKA MÍSTNÍHO SDRUŽENÍ PLZEŇ jana.tomsikova@pirati.cz
Ing. Jiří Hanousek
Ing. Jiří Hanousek ZASTUPITEL KRAJE A PLZNĚ 4, PŘEDSEDA VÝBORU PRO INVESTICE A MAJETEK NA KRAJI, ČLEN MÍSTNÍHO SDRUŽENÍ PLZEŇ jiri.hanousek@pirati.cz
Ing. Martin Ptáček
Ing. Martin Ptáček ZASTUPITEL KRAJE A PLZNĚ 3, ČLEN MÍSTNÍHO SDRUŽENÍ PLZEŇ martin.ptacek@pirati.cz
Mgr. Magdaléna Daňková
Mgr. Magdaléna Daňková ZASTUPITELKA MĚSTA PLZNĚ A PLZNĚ 1, ČLENKA MÍSTNÍHO SDRUŽENÍ PLZEŇ magdalena.dankova@pirati.cz
Pavel Šrámek
Pavel Šrámek ZASTUPITEL MĚSTA PLZNĚ A ZASTUPITEL PLZENĚ 3, ČLEN MÍSTNÍHO SDRUŽENÍ PLZEŇ pavel.sramek@pirati.cz
Bc. Radek Krejčí
Bc. Radek Krejčí ZASTUPITEL MĚSTA PLZNĚ, 2. MÍSTOPŘEDSEDA A ČLEN MÍSTNÍHO SDRUŽENÍ PLZEŇ radek.krejci@pirati.cz
Petr Vileta
Petr Vileta ZASTUPITEL MĚSTA PLZNĚ A PLZEŇ 2, ČLEN MÍSTNÍHO SDRUŽENÍ PLZEŇ petr.vileta@pirati.cz

KOMUNÁLNÍ ZASTUPITELÉ - DOMAŽLICE

Rudolf Špoták
Rudolf Špoták ZASTUPITEL MĚSTA DOMAŽLICE, HEJTMAN PLZEŇSKÉHO KRAJE rudolf.spotak@pirati.cz
Ing. Viktor Krutina
Ing. Viktor Krutina ZASTUPITEL MĚSTA DOMAŽLICE, 4. MÍSTOPŘEDSEDA KRAJSKÉHO SDRUŽENÍ PLZEŇSKÝ KRAJ, PŘEDSEDA MÍSTNÍHO SDRUŽENÍ DOMAŽLICE viktor.krutina@pirati.cz
Jan Pachl
Jan Pachl ZASTUPITEL MĚSTA DOMAŽLICE jan.pachl@pirati.cz
Jiří Štangl
Jiří Štangl ZASTUPITEL MĚSTA DOMAŽLICE

KOMUNÁLNÍ ZASTUPITELÉ - SUŠICE

Pavel Hais
Pavel Hais RADNÍ MĚSTA SUŠICE, NÁMĚSTEK HEJTMANA PRO OBLAST ZDRAVOTNICTVÍ pavel.hais@pirati.cz

KOMUNÁLNÍ ZASTUPITELÉ - KLATOVY


KOMUNÁLNÍ ZASTUPITELÉ - VEJPRNICE

Mgr. Jiří Pek
Mgr. Jiří Pek ZASTUPITEL KRAJE A MĚSTA VEJPRNICE, PŘEDSEDA VÝBORU PRO VEŘEJNÉ ZAKÁZKY NA KRAJI, 3. MÍSTOPŘEDSEDA KRAJSKÉHO SDRUŽENÍ PLZEŇSKÝ KRAJ jiri.pek@pirati.cz

KOMUNÁLNÍ ZASTUPITELÉ - HOLÝŠOV

Bc. Helena Marková
Bc. Helena Marková ZASTUPITELKA MĚSTA HOLÝŠOV
Mgr., Ing. Jan Lerch
Mgr., Ing. Jan Lerch ZASTUPITEL MĚSTA HOLÝŠOV

KOORDINÁTORKA KRAJSKÉHO SDRUŽENÍ