Ing. Martin Ptáček

Ing. Martin Ptáček (* 17. listopadu 1985) Je člen pirátské strany. Příznivcem od roku 2010. Pochází z Chebu a od roku 2005 žije v Plzni.

Vystudoval obor Matematické Inženýrství na Fakultě Aplikovaných věd Západočeské univerzity v Plzni, kde získal titul Ing. V průběhu studia se specializoval na numerické modelování fyzikálních procesů zvláště pat dynamiku tekutin, pracoval na několika projektech.

Na univerzitě se také angažoval ve studentské samosprávě a byl členem akademického senátu univerzity a akademického senátu fakulty aplikovaných věd.

Prošel několika firmami, kde se věnoval převážně testování softwarových aplikací a správě operačních systémů. V současnosti pracuje jako tester v české firmě s nadnárodní působností.

Zastupitel na centrálním Plzeňském obvodě UMO 3, člen komise pro dopravu při radě města Plzně, člen komise pro investice a údržbu při radě UMO 3, místopředseda místního sdružení Pirátů v Plzni.

Angažuje se v pořádání celouniverzitního pochodu Exodus.(Dnes už jen jako poradce.) Jeho zájmy jsou cyklistika, acroyoga, tanec, frisbee a občasný žejdlík plzeňského zlatého moku.

martin-ptacek

Pirátská strana


Lidé

František Hagara
František Hagara ZASTUPITEL PLZEŇ 1, 3. MÍSTOPŘEDSEDA MS PLZEŇ
Mgr., Ing. Jan Lerch
Mgr., Ing. Jan Lerch ZASTUPITEL MĚSTA HOLÝŠOV
Ing. Michal Ertl
Ing. Michal Ertl Předseda krajského sdružení. Zodpovědný za hospodaření kraje, vedení krajských schůzí a vedení koordinátora
Poznejte celý náš tým