Mgr. Daniel Kůs

Mgr. Daniel Kůs (* 26. září 1974) je členem Pirátské strany od března 2018. Pochází z Plzně a zde i celý život žije. Vystudoval gymnázium V Plzni a Právnickou fakultu ZČU v Plzni obor Právo a právní věda, kde získal titul Mgr. Založil několik firem v oblasti internetu. V současnosti působí jako jednatel a majitel společnosti zabývající se mezinárodním obchodem a internetovým maloobchodem.Na této pozici získal zkušenosti nejen v oblasti online marketingu, ale i personální, schopnost vést tým a jednání s lidmi. Po komunálních volbách 2018 se stal neuvolněným zastupitelem města Plzně a neuvolněným zastupitelem městského obvodu Plzeň 3. V letech 2018-2020 působil jako místopředseda MS Plzeň. Kandidoval v roce 2020 do Senátu ve volebním obvodu č. 9 Plzeň město a dostal se do 2.kola. Zajímá se o politiku na všech úrovních. K jeho zájmům dále patří treky v přírodě, psi, rybaření a umění.

Více informací:

Všechno musí být perfektní. Pracuju pořád, miluju to. Práce mě nabíjí, příroda dobíjí, nejvíc treky a rybaření.Vpřed mě posouvají hlavně zkušenosti. Podnikání, komunikace s lidmi, politika. I kotouly a nezdary. Hlas Ameriky, Svobodná Evropa a komunisti mě přivedli k politice. To první a druhé jsem hltal, to třetí nenávidím. Ideologie je nebezpečná, dělení na pravici a levici slepé. Musíme rozlišit rozumné od hloupého. Jaká má být politika? Především chytrá = založená na spolupráci s vědci a odborníky. Soudobá = odrážející život v 21. století. Bez korýtek a korupce. Bez těch, kvůli kterým je zkostnatělá, hloupá a zastaralá. A především založená na respektu k druhým. To je podmínka. To je cesta k lepší budoucnosti. A na závěr jedna o mojí Plzni: Fotbal Plzni sluší. České pivo má plzeňskou duši. Proto jsem Plzeňák tělem i duší!

dan-final-foto-ctverec

Pirátská strana


Lidé

Ing. Michal Ertl
Ing. Michal Ertl Předseda krajského sdružení. Zodpovědný za hospodaření kraje, vedení krajských schůzí a vedení koordinátora
Mgr. Olga Sejrková
Mgr. Olga Sejrková MÍSTOPŘEDSEDKYNĚ MÍSTNÍHO SDRUŽENÍ PLZEŇ
Václav Černý
Václav Černý RADNÍ MĚSTA SUŠICE
Poznejte celý náš tým