JUDr. Milan Chaloupka, MBA, LL.M.

JUDr. Milan Chaloupka , MBA, LL.M.

Právo a pořádek jsou mým denním chlebem. V zákonech, komunikaci i ve vztazích. Přesně to mi jde, protože vím, jak na to.

Jsem právník, 10 let po škole, z toho jsem 4 roky strávil v advokacii. Jsem také certifikovaný pověřenec v rámci licence EU frameworku. Zároveň jsem 5 let certifikovaným koučem a 4 roky se zabývám školením soft skills, tedy tzv. měkkých dovedností.

Znalosti práva jsou mi užitečné dnes a denně ve všech oborech mého podnikání. To, co jiní musí dlouze vyhledávat a konzultovat, já znám. Šetřím tím čas. Svůj, ale hlavně všech ostatních.

Nově jsme se všichni stali zajatci GDPR. Nestátním neziskovým organizacím, ale i podnikatelům a malým firmám nabízím poradenství a aktuální informace o jejich povinnostech. Stručně, jasně a přehledně tak, aby to všichni rychle a snadno pochopili.

Mám potřebnou profesní kvalifikaci pro ochranu osobních údajů, odborné znalosti práva a praxi v oblasti ochrany údajů. Vše mohu doložit. Denně sleduji veškeré novinky, úpravy, změny a doplnění.

Mám rád své město a svůj kraj a chci pro ně jen to nejlepší. Jako právník a Pirát jsem připravený bít se za správné věci a vyhrávat.

Z pozice místopředsedy Pirátské strany Plzeňského kraje aktivně vyhledávám nové členy a odborníky a kompletně se starám o veškerou online komunikaci a výstupy. Coby čelní kandidát do krajských voleb jsem garantem resortu zdravotnictví a transparentnosti.

V koronavirové krizi jsem prioritně řešil akutní nedostatek ochranných pomůcek v kraji. Piráti na svých 3D tiskárnách vytiskli stovky ochranných štítů, zajistili tisíce roušek a postarali se o jejich distribuci do nemocnic, ambulancí a sociálních zařízení.

Protože umím hospodařit s časem, zůstává mi ho dost i na mé zájmy – rodinu, golf, box, běh a knihy.

chaloupka

Pirátská strana


Lidé

Mgr. Tomáš Hraběta
Mgr. Tomáš Hraběta 2. místopředseda
Bc. Jan Hutter
Bc. Jan Hutter ZASTUPITEL PLZEŇ 4, ČLEN MÍSTNÍHO SDRUŽENÍ PLZEŇ
Mgr. Magdaléna Daňková
Mgr. Magdaléna Daňková ZASTUPITELKA MĚSTA PLZNĚ A PLZEŇ 1, ČLENKA MÍSTNÍHO SDRUŽENÍ PLZEŇ
Poznejte celý náš tým